








| Kód produktu: | UMSD008100 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 209,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 173,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 510 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,3 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 250 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 226x247x35 mm |
| Výška: | 250 mm |
| Šířka: | 231 mm |
| Hloubka: | 40 mm |
| Kapacita: | 1x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 173,00 Kč | 209,33 Kč | ||
| 30 + | 164,00 Kč | 198,44 Kč | ||
| 60 + | 159,00 Kč | 192,39 Kč | ||
| 90 + | 154,00 Kč | 186,34 Kč |
Nástěnný plastový zásobník na letáky A4 - ca 250 prospektů
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ).
4 otvory o průměru 4 mm v zadní část na přichycení ke stěně a 2 otvory na dně pro přichycení k podlaze (pultu)
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny. Vhodný k uchycení na zeď.
Obsah zásobníku zhruba: 250 listů (135g) formátu A4
Vnitřní prostor kapsy: (ŠxVxH) 226 x 247 (85) x 35 mm
| Cena bez DPH: | 173,00 Kč |
| Cena s DPH | 209,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 82,00 Kč |
| Cena s DPH | 99,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 85,00 Kč |
| Cena s DPH | 102,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,00 Kč |
| Cena s DPH | 53,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 948,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 567,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 278,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 546,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 521,00 Kč |
| Cena s DPH | 630,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 222,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 478,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 450,00 Kč |
| Cena s DPH | 544,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 110,00 Kč |
| Cena s DPH | 133,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 498,00 Kč |
| Cena s DPH | 602,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 590,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 923,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 372,40 Kč |