












| Kód produktu: | PMP-VE240 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 567,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 948,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,6 kg |
| Specifikace: | bez banneru |
| Barva konstrukce: | Černá |
| Výška: | 1000-2460 mm |
| Šířka: | 1430-2400 mm |
| Hloubka: | 440 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 948,00 Kč | 3 567,08 Kč | ||
| 3 + | 2 801,00 Kč | 3 389,21 Kč | ||
| 5 + | 2 653,00 Kč | 3 210,13 Kč | ||
| 10 + | 2 535,00 Kč | 3 067,35 Kč |
Přenosná teleskopická bannerová stěna 240x240
Unikátní systém, nastavitelný pomocí teleskopických tyčí, pro uchycení jednostranného, či oboustranného banneru.
Černá hliníková povrchová úprava práškovou barvou. Vizuální plocha: šířka 1330 až 2400 mm, výška 1160 až 2460 mm
Teleskopická tyč umožňuje nastavení výšky i šířky podle Vašich potřeb. Velmi lehká montáž i demontáž.
Možnosti velikostí vloženého banneru: min. 133x116 cm, max.: 240x240 cm (ŠxV)
Odlehčená konstrukce na kerou lze zavěsit jednostranný či oboustranný banner
Dodáváno včetně přenosné brašny. Cena bez tištěného banneru.
| Cena bez DPH: | 1 748,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 115,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 196,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 077,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 032,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 188,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 487,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 031,00 Kč |
| Cena s DPH | 16 977,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 255,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 358,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 959,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 374,00 Kč |
| Cena s DPH | 452,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 590,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 923,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 860,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 460,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 399,00 Kč |
| Cena s DPH | 482,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 157,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 399,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 686,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 880,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 990,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 827,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 209,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 072,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 927,12 Kč |