












| Kód produktu: | PMP-VE240 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 146,432 € |
| Cena bez DPH: | 121,018 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,6 kg |
| Specifikace: | bez banneru |
| Barva konstrukce: | Černá |
| Výška: | 1000-2460 mm |
| Šířka: | 1430-2400 mm |
| Hloubka: | 440 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 121,018 € | 146,432 € | ||
| 3 + | 114,984 € | 139,130 € | ||
| 5 + | 108,908 € | 131,779 € | ||
| 10 + | 104,064 € | 125,917 € |
Přenosná teleskopická bannerová stěna 240x240
Unikátní systém, nastavitelný pomocí teleskopických tyčí, pro uchycení jednostranného, či oboustranného banneru.
Černá hliníková povrchová úprava práškovou barvou. Vizuální plocha: šířka 1330 až 2400 mm, výška 1160 až 2460 mm
Teleskopická tyč umožňuje nastavení výšky i šířky podle Vašich potřeb. Velmi lehká montáž i demontáž.
Možnosti velikostí vloženého banneru: min. 133x116 cm, max.: 240x240 cm (ŠxV)
Odlehčená konstrukce na kerou lze zavěsit jednostranný či oboustranný banner
Dodáváno včetně přenosné brašny. Cena bez tištěného banneru.
| Cena bez DPH: | 71,757 € |
| Cena s DPH | 86,826 € |
| Cena bez DPH: | 172,250 € |
| Cena s DPH | 208,422 € |
| Cena bez DPH: | 102,874 € |
| Cena s DPH | 124,477 € |
| Cena bez DPH: | 254,023 € |
| Cena s DPH | 307,368 € |
| Cena bez DPH: | 204,680 € |
| Cena s DPH | 247,663 € |
| Cena bez DPH: | 16,379 € |
| Cena s DPH | 19,819 € |
| Cena bez DPH: | 90,476 € |
| Cena s DPH | 109,476 € |
| Cena bez DPH: | 117,323 € |
| Cena s DPH | 141,961 € |
| Cena bez DPH: | 32,882 € |
| Cena s DPH | 39,787 € |
| Cena bez DPH: | 7,102 € |
| Cena s DPH | 8,593 € |
| Cena bez DPH: | 123,686 € |
| Cena s DPH | 149,661 € |
| Cena bez DPH: | 25,287 € |
| Cena s DPH | 30,598 € |
| Cena bez DPH: | 115,435 € |
| Cena s DPH | 139,677 € |
| Cena bez DPH: | 157,594 € |
| Cena s DPH | 190,689 € |
| Cena bez DPH: | 119,869 € |
| Cena s DPH | 145,041 € |
| Cena bez DPH: | 64,696 € |
| Cena s DPH | 78,282 € |