











| Kód produktu: | SCTE4xA4PHC7016JS |
| Cena s DPH: | 6 840,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 653,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 9,3 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 428x603 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 705 mm |
| Šířka: | 530 mm |
| Hloubka: | 40 mm |
| Kapacita: | 4x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 5 653,00 Kč | 6 840,13 Kč | ||
| 5 + | 5 370,00 Kč | 6 497,70 Kč | ||
| 10 + | 5 088,00 Kč | 6 156,48 Kč | ||
| 20 + | 4 861,00 Kč | 5 881,81 Kč |
SCT - Premium Slim venkovní vitrína pro prospekty 4xA4 - Antracit
Vitrína s hliníkovým rámem v trendové Antracitové barvě na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Vitrína je odolná proti vodě a prachu
s certifikací IP56
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
| Cena bez DPH: | 3 182,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 850,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 784,00 Kč |
| Cena s DPH | 948,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 518,00 Kč |
| Cena s DPH | 626,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 049,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 815,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 616,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 066,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 499,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 315,00 Kč |
| Cena s DPH | 381,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 911,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 102,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 399,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 692,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 031,00 Kč |
| Cena s DPH | 16 977,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 330,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 869,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 302,00 Kč |
| Cena s DPH | 365,42 Kč |