











| Kód produktu: | SCTE4xA4PHC7016JS |
| Cena s DPH: | 280,794 € |
| Cena bez DPH: | 232,061 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 9,3 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 428x603 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 705 mm |
| Šířka: | 530 mm |
| Hloubka: | 40 mm |
| Kapacita: | 4x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 232,061 € | 280,794 € | ||
| 5 + | 220,443 € | 266,736 € | ||
| 10 + | 208,867 € | 252,729 € | ||
| 20 + | 199,548 € | 241,454 € |
SCT - Premium Slim venkovní vitrína pro prospekty 4xA4 - Antracit
Vitrína s hliníkovým rámem v trendové Antracitové barvě na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Vitrína je odolná proti vodě a prachu
s certifikací IP56
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
| Cena bez DPH: | 157,143 € |
| Cena s DPH | 190,143 € |
| Cena bez DPH: | 200,246 € |
| Cena s DPH | 242,298 € |
| Cena bez DPH: | 383,867 € |
| Cena s DPH | 464,479 € |
| Cena bez DPH: | 156,076 € |
| Cena s DPH | 188,851 € |
| Cena bez DPH: | 26,806 € |
| Cena s DPH | 32,436 € |
| Cena bez DPH: | 81,897 € |
| Cena s DPH | 99,095 € |
| Cena bez DPH: | 66,297 € |
| Cena s DPH | 80,220 € |
| Cena bez DPH: | 79,146 € |
| Cena s DPH | 95,767 € |
| Cena bez DPH: | 81,814 € |
| Cena s DPH | 98,995 € |
| Cena bez DPH: | 27,545 € |
| Cena s DPH | 33,330 € |
| Cena bez DPH: | 18,062 € |
| Cena s DPH | 21,856 € |
| Cena bez DPH: | 269,458 € |
| Cena s DPH | 326,044 € |