



| Kód produktu: | TJIHT95A01 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 907,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 750,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Hmotnost Netto: | 2,1 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Nerez |
| Výška: | 580 mm |
| Průměr: | 205 mm |
| Objem: | 12 l |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 1 993,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 411,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 018,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 441,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 402,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 018,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 441,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 993,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 411,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 018,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 441,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 816,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 617,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 402,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 068,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 712,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 585,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 917,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 136,00 Kč |
| Cena s DPH | 164,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 402,52 Kč |