



| Kód produktu: | TJIHT95A01 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 37,254 € |
| Cena bez DPH: | 30,788 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Hmotnost Netto: | 2,1 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Nerez |
| Výška: | 580 mm |
| Průměr: | 205 mm |
| Objem: | 12 l |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 81,814 € |
| Cena s DPH | 98,995 € |
| Cena bez DPH: | 115,435 € |
| Cena s DPH | 139,677 € |
| Cena bez DPH: | 82,841 € |
| Cena s DPH | 100,237 € |
| Cena bez DPH: | 81,814 € |
| Cena s DPH | 98,995 € |
| Cena bez DPH: | 81,814 € |
| Cena s DPH | 98,995 € |
| Cena bez DPH: | 115,435 € |
| Cena s DPH | 139,677 € |
| Cena bez DPH: | 82,841 € |
| Cena s DPH | 100,237 € |
| Cena bez DPH: | 156,650 € |
| Cena s DPH | 189,547 € |
| Cena bez DPH: | 115,435 € |
| Cena s DPH | 139,677 € |
| Cena bez DPH: | 130,337 € |
| Cena s DPH | 157,707 € |
| Cena bez DPH: | 82,841 € |
| Cena s DPH | 100,237 € |
| Cena bez DPH: | 5,583 € |
| Cena s DPH | 6,755 € |