







| Kód produktu: | UWSFN000A2 |
| Cena s DPH: | 953,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 788,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,7 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 638 mm |
| Šířka: | 464 mm |
| Hloubka: | 21 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Na stěnu i do prostoru |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 788,00 Kč | 953,48 Kč | ||
| 5 + | 749,00 Kč | 906,29 Kč | ||
| 10 + | 709,00 Kč | 857,89 Kč | ||
| 25 + | 678,00 Kč | 820,38 Kč |
Dřevěný Slide-in rám s křídovou tabulí A2 - Přírodní
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, odnímatelnou deskou
Rámy jsou určeny například pro restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a podobně.
| Cena bez DPH: | 5 368,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 495,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 346,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 838,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 619,00 Kč |
| Cena s DPH | 748,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 542,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 075,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,00 Kč |
| Cena s DPH | 197,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 962,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 374,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,00 Kč |
| Cena s DPH | 197,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 966,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 588,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 321,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 808,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 366,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 652,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 421,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 139,41 Kč |