







| Kód produktu: | UWSFN000A2 |
| Cena s DPH: | 39,125 € |
| Cena bez DPH: | 32,335 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,7 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 638 mm |
| Šířka: | 464 mm |
| Hloubka: | 21 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Na stěnu i do prostoru |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 32,335 € | 39,125 € | ||
| 5 + | 30,735 € | 37,189 € | ||
| 10 + | 29,093 € | 35,203 € | ||
| 25 + | 27,821 € | 33,664 € |
Dřevěný Slide-in rám s křídovou tabulí A2 - Přírodní
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, odnímatelnou deskou
Rámy jsou určeny například pro restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a podobně.
| Cena bez DPH: | 63,603 € |
| Cena s DPH | 76,959 € |
| Cena bez DPH: | 227,329 € |
| Cena s DPH | 275,068 € |
| Cena bez DPH: | 59,992 € |
| Cena s DPH | 72,590 € |
| Cena bez DPH: | 140,378 € |
| Cena s DPH | 169,857 € |
| Cena bez DPH: | 86,172 € |
| Cena s DPH | 104,268 € |
| Cena bez DPH: | 96,266 € |
| Cena s DPH | 116,482 € |
| Cena bez DPH: | 23,964 € |
| Cena s DPH | 28,996 € |
| Cena bez DPH: | 400,287 € |
| Cena s DPH | 484,348 € |
| Cena bez DPH: | 59,417 € |
| Cena s DPH | 71,895 € |
| Cena bez DPH: | 35,453 € |
| Cena s DPH | 42,899 € |
| Cena bez DPH: | 50,636 € |
| Cena s DPH | 61,270 € |
| Cena bez DPH: | 287,033 € |
| Cena s DPH | 347,310 € |