






| Kód produktu: | TWJD824403 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 652,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 366,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 6,9 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1840 mm |
| Šířka: | 350 mm |
| Hloubka: | 350 mm |
| Umístění: | na zem |
Soudobý styl kovového věšáku s 6 ramínky opatřenými dřevěnými koncovkami a 4 ramínky na doplňky
| Cena bez DPH: | 1 450,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 754,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 966,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 588,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 554,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 090,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 321,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 808,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 983,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 584,00 Kč |
| Cena s DPH | 706,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 237,25 Kč |
| Cena s DPH | 2 707,07 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 3 609,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 462,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 769,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 906,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 096,26 Kč |