






| Kód produktu: | TWJD824403 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 68,047 € |
| Cena bez DPH: | 56,237 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 6,9 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1840 mm |
| Šířka: | 350 mm |
| Hloubka: | 350 mm |
| Umístění: | na zem |
Soudobý styl kovového věšáku s 6 ramínky opatřenými dřevěnými koncovkami a 4 ramínky na doplňky
| Cena bez DPH: | 63,812 € |
| Cena s DPH | 77,213 € |
| Cena bez DPH: | 82,585 € |
| Cena s DPH | 99,928 € |
| Cena bez DPH: | 339,358 € |
| Cena s DPH | 410,623 € |
| Cena bez DPH: | 114,656 € |
| Cena s DPH | 138,734 € |
| Cena bez DPH: | 334,335 € |
| Cena s DPH | 404,545 € |
| Cena bez DPH: | 86,455 € |
| Cena s DPH | 104,611 € |
| Cena bez DPH: | 51,050 € |
| Cena s DPH | 61,770 € |
| Cena bez DPH: | 43,639 € |
| Cena s DPH | 52,804 € |
| Cena bez DPH: | 6,711 € |
| Cena s DPH | 8,120 € |
| Cena bez DPH: | 46,521 € |
| Cena s DPH | 56,291 € |
| Cena bez DPH: | 182,462 € |
| Cena s DPH | 220,779 € |
| Cena bez DPH: | 24,043 € |
| Cena s DPH | 29,092 € |