


| Kód produktu: | 4BC93-AZ |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 159,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 132,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 12 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,11 kg |
| Rozměr prospektu: | vizitka mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 4x40 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 93x33x17 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Šířka: | 100 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
| Formát: | vizitka |
| Umístění: | Na stůl |
Pultový plastový stojánek na vizitky 4x nad sebou stojací - ca 160-240 vizitek
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ). Vhodný k postavení na pult.
Obsah zásobníku zhruba: 4x 40 vizitek (300g s laminem) nebo 4x 60 ks (250g bez lamina)
| Cena bez DPH: | 730,00 Kč |
| Cena s DPH | 883,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 983,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 420,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 138,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 606,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 573,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 109,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 341,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 70,00 Kč |
| Cena s DPH | 84,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 368,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 125,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 950,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 409,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,00 Kč |
| Cena s DPH | 141,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 402,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 693,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 048,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 361,00 Kč |
| Cena s DPH | 12 536,81 Kč |