


| Kód produktu: | 4BC93-AZ |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 6,578 € |
| Cena bez DPH: | 5,437 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 12 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,11 kg |
| Rozměr prospektu: | vizitka mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 4x40 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 93x33x17 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Šířka: | 100 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
| Formát: | vizitka |
| Umístění: | Na stůl |
Pultový plastový stojánek na vizitky 4x nad sebou stojací - ca 160-240 vizitek
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ). Vhodný k postavení na pult.
Obsah zásobníku zhruba: 4x 40 vizitek (300g s laminem) nebo 4x 60 ks (250g bez lamina)
| Cena bez DPH: | 49,341 € |
| Cena s DPH | 59,703 € |
| Cena bez DPH: | 85,091 € |
| Cena s DPH | 102,960 € |
| Cena bez DPH: | 286,244 € |
| Cena s DPH | 346,355 € |
| Cena bez DPH: | 2,595 € |
| Cena s DPH | 3,140 € |
| Cena bez DPH: | 198,723 € |
| Cena s DPH | 240,455 € |
| Cena bez DPH: | 105,189 € |
| Cena s DPH | 127,279 € |
| Cena bez DPH: | 11,944 € |
| Cena s DPH | 14,452 € |
| Cena bez DPH: | 7,496 € |
| Cena s DPH | 9,070 € |
| Cena bez DPH: | 50,329 € |
| Cena s DPH | 60,899 € |
| Cena bez DPH: | 28,418 € |
| Cena s DPH | 34,386 € |
| Cena bez DPH: | 252,389 € |
| Cena s DPH | 305,390 € |
| Cena bez DPH: | 259,555 € |
| Cena s DPH | 314,062 € |