










| Kód produktu: | UWTC006078 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 156,962 € |
| Cena bez DPH: | 129,721 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 11,06 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | 600x780 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 590x775 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Typ zadní stěny: | Magnetická |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 950 mm |
| Šířka: | 670 mm |
| Hloubka: | 700 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 129,721 € | 156,962 € | ||
| 5 + | 123,235 € | 149,114 € | ||
| 10 + | 116,749 € | 141,266 € | ||
| 25 + | 111,576 € | 135,007 € |
Venkovní Dřevěný poutač s křídovou tabulí 600x780 mm - Přírodní
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, magnetickou deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 46,388 € |
| Cena s DPH | 56,129 € |
| Cena bez DPH: | 67,816 € |
| Cena s DPH | 82,057 € |
| Cena bez DPH: | 16,544 € |
| Cena s DPH | 20,018 € |
| Cena bez DPH: | 103,530 € |
| Cena s DPH | 125,272 € |
| Cena bez DPH: | 30,131 € |
| Cena s DPH | 36,459 € |
| Cena bez DPH: | 225,246 € |
| Cena s DPH | 272,548 € |
| Cena bez DPH: | 33,908 € |
| Cena s DPH | 41,029 € |
| Cena bez DPH: | 72,003 € |
| Cena s DPH | 87,124 € |
| Cena bez DPH: | 23,522 € |
| Cena s DPH | 28,462 € |
| Cena bez DPH: | 135,468 € |
| Cena s DPH | 163,916 € |
| Cena bez DPH: | 17,323 € |
| Cena s DPH | 20,961 € |
| Cena bez DPH: | 56,938 € |
| Cena s DPH | 68,895 € |