









| Kód produktu: | UWOD006078 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 051,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 522,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 6,78 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | 590x780 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Magnetická |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 1050 mm |
| Šířka: | 670 mm |
| Hloubka: | 560 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 522,00 Kč | 3 051,62 Kč | ||
| 5 + | 2 396,00 Kč | 2 899,16 Kč | ||
| 10 + | 2 270,00 Kč | 2 746,70 Kč | ||
| 25 + | 2 169,00 Kč | 2 624,49 Kč |
Venkovní Dřevěný poutač s křídovou tabulí 590x780 mm - Přírodní
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, magnetickou deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 1 387,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 678,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 999,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 888,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 402,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 696,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 128,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 414,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 573,00 Kč |
| Cena s DPH | 693,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 422,00 Kč |
| Cena s DPH | 510,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 626,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 967,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 999,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 318,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 804,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 293,00 Kč |
| Cena s DPH | 354,53 Kč |