









| Kód produktu: | UWOD006078 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 125,272 € |
| Cena bez DPH: | 103,530 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 6,78 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | 590x780 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Magnetická |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 1050 mm |
| Šířka: | 670 mm |
| Hloubka: | 560 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 103,530 € | 125,272 € | ||
| 5 + | 98,358 € | 119,013 € | ||
| 10 + | 93,186 € | 112,755 € | ||
| 25 + | 89,039 € | 107,738 € |
Venkovní Dřevěný poutač s křídovou tabulí 590x780 mm - Přírodní
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, magnetickou deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 116,092 € |
| Cena s DPH | 140,471 € |
| Cena bez DPH: | 34,811 € |
| Cena s DPH | 42,122 € |
| Cena bez DPH: | 72,003 € |
| Cena s DPH | 87,124 € |
| Cena bez DPH: | 46,388 € |
| Cena s DPH | 56,129 € |
| Cena bez DPH: | 51,026 € |
| Cena s DPH | 61,742 € |
| Cena bez DPH: | 144,335 € |
| Cena s DPH | 174,645 € |
| Cena bez DPH: | 225,246 € |
| Cena s DPH | 272,548 € |
| Cena bez DPH: | 95,156 € |
| Cena s DPH | 115,139 € |
| Cena bez DPH: | 129,475 € |
| Cena s DPH | 156,664 € |
| Cena bez DPH: | 129,721 € |
| Cena s DPH | 156,962 € |
| Cena bez DPH: | 90,148 € |
| Cena s DPH | 109,079 € |
| Cena bez DPH: | 56,938 € |
| Cena s DPH | 68,895 € |