










| Kód produktu: | UWTC006078 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 823,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 160,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 11,06 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | 600x780 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 590x775 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Typ zadní stěny: | Magnetická |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 950 mm |
| Šířka: | 670 mm |
| Hloubka: | 700 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 160,00 Kč | 3 823,60 Kč | ||
| 5 + | 3 002,00 Kč | 3 632,42 Kč | ||
| 10 + | 2 844,00 Kč | 3 441,24 Kč | ||
| 25 + | 2 718,00 Kč | 3 288,78 Kč |
Venkovní Dřevěný poutač s křídovou tabulí 600x780 mm - Přírodní
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, magnetickou deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 6 128,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 414,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 626,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 967,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 402,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 696,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 395,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 897,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 303,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 488,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 010,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 000,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 210,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 243,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 504,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 846,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 023,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 600,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 936,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 848,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 026,08 Kč |