











| Kód produktu: | UWCFS0D020 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 936,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 600,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 7 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,36 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | 440x1020 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 1090 mm |
| Šířka: | 510 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 600,00 Kč | 1 936,00 Kč | ||
| 5 + | 1 520,00 Kč | 1 839,20 Kč | ||
| 10 + | 1 440,00 Kč | 1 742,40 Kč | ||
| 25 + | 1 376,00 Kč | 1 664,96 Kč |
Venkovní Dřevěný poutač s křídovou černou tabulí 440x1020 mm - Tmavě hnědá
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 848,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 026,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 537,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 859,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 402,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 696,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 338,00 Kč |
| Cena s DPH | 408,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 488,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 010,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 652,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 998,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 999,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 537,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 859,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 403,00 Kč |
| Cena s DPH | 487,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 508,00 Kč |
| Cena s DPH | 614,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 000,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 210,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 422,00 Kč |
| Cena s DPH | 510,62 Kč |