











| Kód produktu: | UWCFS0D020 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 79,802 € |
| Cena bez DPH: | 65,952 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,36 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | 440x1020 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 1090 mm |
| Šířka: | 510 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 65,952 € | 79,802 € | ||
| 5 + | 62,655 € | 75,812 € | ||
| 10 + | 59,357 € | 71,822 € | ||
| 25 + | 56,719 € | 68,630 € |
Venkovní Dřevěný poutač s křídovou černou tabulí 440x1020 mm - Tmavě hnědá
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 34,048 € |
| Cena s DPH | 41,198 € |
| Cena bez DPH: | 79,349 € |
| Cena s DPH | 96,012 € |
| Cena bez DPH: | 32,317 € |
| Cena s DPH | 39,103 € |
| Cena bez DPH: | 68,096 € |
| Cena s DPH | 82,396 € |
| Cena bez DPH: | 72,218 € |
| Cena s DPH | 87,383 € |
| Cena bez DPH: | 136,026 € |
| Cena s DPH | 164,592 € |
| Cena bez DPH: | 226,175 € |
| Cena s DPH | 273,671 € |
| Cena bez DPH: | 103,957 € |
| Cena s DPH | 125,788 € |
| Cena bez DPH: | 90,519 € |
| Cena s DPH | 109,528 € |
| Cena bez DPH: | 133,347 € |
| Cena s DPH | 161,350 € |
| Cena bez DPH: | 77,741 € |
| Cena s DPH | 94,067 € |
| Cena bez DPH: | 80,874 € |
| Cena s DPH | 97,857 € |