






| Kód produktu: | UWTTCBN012 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 999,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 826,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,65 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | 273x257 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva konstrukce: | Přírodní |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 356 mm |
| Šířka: | 305 mm |
| Umístění: | Na stůl |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 826,00 Kč | 999,46 Kč | ||
| 5 + | 785,00 Kč | 949,85 Kč | ||
| 10 + | 743,00 Kč | 899,03 Kč | ||
| 25 + | 710,00 Kč | 859,10 Kč |
Dřevěný mini Áčkový stojan na stůl s černou popisovatelnou tabulkou
Stojánek na Váš recepční, obchodní, či barový pult, nebo na stůl v restauraci. Designový prvek určený pro popisování křídovými popisovači.
| Cena bez DPH: | 1 537,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 859,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 888,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 272,00 Kč |
| Cena s DPH | 329,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 84,00 Kč |
| Cena s DPH | 101,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,00 Kč |
| Cena s DPH | 38,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 000,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 210,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 272,00 Kč |
| Cena s DPH | 329,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 888,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 300,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 993,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 995,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 413,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 395,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 897,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 63,00 Kč |
| Cena s DPH | 76,23 Kč |