






| Kód produktu: | UWTTCBN012 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 41,012 € |
| Cena bez DPH: | 33,894 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,65 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | 273x257 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva konstrukce: | Přírodní |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 356 mm |
| Šířka: | 305 mm |
| Umístění: | Na stůl |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 33,894 € | 41,012 € | ||
| 5 + | 32,212 € | 38,976 € | ||
| 10 + | 30,488 € | 36,891 € | ||
| 25 + | 29,134 € | 35,252 € |
Dřevěný mini Áčkový stojan na stůl s černou popisovatelnou tabulkou
Stojánek na Váš recepční, obchodní, či barový pult, nebo na stůl v restauraci. Designový prvek určený pro popisování křídovými popisovači.
| Cena bez DPH: | 3,693 € |
| Cena s DPH | 4,469 € |
| Cena bez DPH: | 13,131 € |
| Cena s DPH | 15,888 € |
| Cena bez DPH: | 56,914 € |
| Cena s DPH | 68,866 € |
| Cena bez DPH: | 2,052 € |
| Cena s DPH | 2,483 € |
| Cena bez DPH: | 9,192 € |
| Cena s DPH | 11,122 € |
| Cena bez DPH: | 82,396 € |
| Cena s DPH | 99,700 € |
| Cena bez DPH: | 2,052 € |
| Cena s DPH | 2,483 € |
| Cena bez DPH: | 14,280 € |
| Cena s DPH | 17,279 € |
| Cena bez DPH: | 14,895 € |
| Cena s DPH | 18,023 € |
| Cena bez DPH: | 149,282 € |
| Cena s DPH | 180,631 € |
| Cena bez DPH: | 2,708 € |
| Cena s DPH | 3,277 € |
| Cena bez DPH: | 103,488 € |
| Cena s DPH | 125,220 € |