| Kód produktu: | UYPBAD1010X1000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 354,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 293,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 15 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,2 kg |
| Rozměr prospektu: | 600x800 mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 800 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 293,00 Kč | 354,53 Kč | ||
| 5 + | 278,00 Kč | 336,38 Kč | ||
| 10 + | 264,00 Kč | 319,44 Kč | ||
| 25 + | 252,00 Kč | 304,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 890,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 286,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 008,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 429,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 119,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 886,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 282,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 318,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 804,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 585,00 Kč |
| Cena s DPH | 707,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 712,00 Kč |
| Cena s DPH | 861,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 888,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 533,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 114,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 105,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 547,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 599,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 354,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 993,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 411,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 760,00 Kč |
| Cena s DPH | 919,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 315,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 011,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 943,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 351,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 586,00 Kč |
| Cena s DPH | 709,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 315,00 Kč |
| Cena s DPH | 381,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 273,00 Kč |
| Cena s DPH | 330,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 608,00 Kč |
| Cena s DPH | 735,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 209,46 Kč |