













| Kód produktu: | UWPESLD010 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 282,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 886,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 9 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 4 kg |
| Specifikace: | Bez tabule |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 1500 mm |
| Hloubka: | 380 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 886,00 Kč | 2 282,06 Kč | ||
| 5 + | 1 792,00 Kč | 2 168,32 Kč | ||
| 10 + | 1 697,00 Kč | 2 053,37 Kč | ||
| 25 + | 1 622,00 Kč | 1 962,62 Kč |
Pevný roztahovací stojan z bukového dřeva pro umístění popisovatelné tabule - Tmavě hnědý
Jedná se o kombinaci moderního a tradičního vzhledu.
Jeho moderní i tradiční vzhled vytvoří obrovský dopad na vaši reklamu.
Součástí stojanu nejsou tabule. Ty je nutné objednat zvlášť.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 318,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 804,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 585,00 Kč |
| Cena s DPH | 707,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 712,00 Kč |
| Cena s DPH | 861,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 888,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 888,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 293,00 Kč |
| Cena s DPH | 354,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 846,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 023,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 886,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 072,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 170,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 415,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 999,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 839,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 435,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 000,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 210,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 652,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 998,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 196,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 657,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 999,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 888,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 873,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 056,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 652,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 998,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 154,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 816,34 Kč |