













| Kód produktu: | UWPESLD010 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 93,681 € |
| Cena bez DPH: | 77,422 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 9 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 4 kg |
| Specifikace: | Bez tabule |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 1500 mm |
| Hloubka: | 380 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 77,422 € | 93,681 € | ||
| 5 + | 73,563 € | 89,011 € | ||
| 10 + | 69,663 € | 84,293 € | ||
| 25 + | 66,585 € | 80,567 € |
Pevný roztahovací stojan z bukového dřeva pro umístění popisovatelné tabule - Tmavě hnědý
Jedná se o kombinaci moderního a tradičního vzhledu.
Jeho moderní i tradiční vzhled vytvoří obrovský dopad na vaši reklamu.
Součástí stojanu nejsou tabule. Ty je nutné objednat zvlášť.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 91,954 € |
| Cena s DPH | 111,264 € |
| Cena bez DPH: | 95,156 € |
| Cena s DPH | 115,139 € |
| Cena bez DPH: | 46,388 € |
| Cena s DPH | 56,129 € |
| Cena bez DPH: | 46,388 € |
| Cena s DPH | 56,129 € |
| Cena bez DPH: | 24,015 € |
| Cena s DPH | 29,058 € |
| Cena bez DPH: | 29,228 € |
| Cena s DPH | 35,366 € |
| Cena bez DPH: | 30,131 € |
| Cena s DPH | 36,459 € |
| Cena bez DPH: | 30,131 € |
| Cena s DPH | 36,459 € |
| Cena bez DPH: | 12,028 € |
| Cena s DPH | 14,554 € |
| Cena bez DPH: | 34,729 € |
| Cena s DPH | 42,022 € |
| Cena bez DPH: | 36,371 € |
| Cena s DPH | 44,009 € |
| Cena bez DPH: | 48,030 € |
| Cena s DPH | 58,116 € |
| Cena bez DPH: | 13,875 € |
| Cena s DPH | 16,789 € |
| Cena bez DPH: | 65,681 € |
| Cena s DPH | 79,475 € |
| Cena bez DPH: | 144,335 € |
| Cena s DPH | 174,645 € |
| Cena bez DPH: | 90,148 € |
| Cena s DPH | 109,079 € |
| Cena bez DPH: | 103,530 € |
| Cena s DPH | 125,272 € |
| Cena bez DPH: | 51,026 € |
| Cena s DPH | 61,742 € |
| Cena bez DPH: | 129,721 € |
| Cena s DPH | 156,962 € |
| Cena bez DPH: | 98,317 € |
| Cena s DPH | 118,963 € |
| Cena bez DPH: | 41,051 € |
| Cena s DPH | 49,672 € |
| Cena bez DPH: | 72,003 € |
| Cena s DPH | 87,124 € |
| Cena bez DPH: | 16,544 € |
| Cena s DPH | 20,018 € |
| Cena bez DPH: | 30,131 € |
| Cena s DPH | 36,459 € |