





| Kód produktu: | UTBC0S0000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 287,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 064,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 20 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,11 kg |
| Specifikace: | rozměr vhozu 122x4,5 mm |
| Barva: | Čirá |
| Výška: | 205 mm |
| Šířka: | 205 mm |
| Hloubka: | 205 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 064,00 Kč | 1 287,44 Kč | ||
| 10 + | 860,00 Kč | 1 040,60 Kč | ||
| 20 + | 815,00 Kč | 986,15 Kč | ||
| 50 + | 779,00 Kč | 942,59 Kč |
Losovací box, nebo box na vizitky, losovací kupóny, příspěvky, veřejné sbírky a podobně
Vhazovací otvor šíře 125 mm, tloušťky 4 mm
Krychlový uzamykatelný box v čirém, nebo bílém neprůhledném provedení.
Box slouží ke shromažďování jak peněžních sbírek, tak i jiných akčních lístečků.
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 925,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 329,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,00 Kč |
| Cena s DPH | 250,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 722,00 Kč |
| Cena s DPH | 873,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 868,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 260,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 249,00 Kč |
| Cena s DPH | 301,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 841,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 988,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 665,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,00 Kč |
| Cena s DPH | 141,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 414,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 710,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 930,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 755,30 Kč |