





| Kód produktu: | UTBC0S0000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 52,807 € |
| Cena bez DPH: | 43,642 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 20 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,11 kg |
| Specifikace: | rozměr vhozu 122x4,5 mm |
| Barva: | Čirá |
| Výška: | 205 mm |
| Šířka: | 205 mm |
| Hloubka: | 205 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 43,642 € | 52,807 € | ||
| 10 + | 35,275 € | 42,683 € | ||
| 20 + | 33,429 € | 40,449 € | ||
| 50 + | 31,952 € | 38,662 € |
Losovací box, nebo box na vizitky, losovací kupóny, příspěvky, veřejné sbírky a podobně
Vhazovací otvor šíře 125 mm, tloušťky 4 mm
Krychlový uzamykatelný box v čirém, nebo bílém neprůhledném provedení.
Box slouží ke shromažďování jak peněžních sbírek, tak i jiných akčních lístečků.
| Cena bez DPH: | 4,799 € |
| Cena s DPH | 5,807 € |
| Cena bez DPH: | 225,144 € |
| Cena s DPH | 272,424 € |
| Cena bez DPH: | 11,280 € |
| Cena s DPH | 13,648 € |
| Cena bez DPH: | 8,491 € |
| Cena s DPH | 10,274 € |
| Cena bez DPH: | 20,427 € |
| Cena s DPH | 24,716 € |
| Cena bez DPH: | 76,702 € |
| Cena s DPH | 92,810 € |
| Cena bez DPH: | 258,491 € |
| Cena s DPH | 312,774 € |
| Cena bez DPH: | 233,224 € |
| Cena s DPH | 282,201 € |
| Cena bez DPH: | 28,630 € |
| Cena s DPH | 34,642 € |
| Cena bez DPH: | 29,614 € |
| Cena s DPH | 35,833 € |
| Cena bez DPH: | 365,053 € |
| Cena s DPH | 441,715 € |
| Cena bez DPH: | 84,742 € |
| Cena s DPH | 102,537 € |