

| Kód produktu: | UQBET00N92 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 883,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 730,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,3 kg |
| Rozměr prospektu: | 900x2000 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 900x1980 mm |
| Specifikace: | bez tištěného baneru |
| Výška: | 2030 mm |
| Šířka: | 903 mm |
| Hloubka: | 413 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 730,00 Kč | 883,30 Kč | ||
| 10 + | 694,00 Kč | 839,74 Kč | ||
| 20 + | 657,00 Kč | 794,97 Kč | ||
| 50 + | 628,00 Kč | 759,88 Kč |
Lehký Přenosný stojan Banner Display 90x200 cm pro rychlé vystavení reklamní komunikace. Vhodné pro výstavní účely, promo akce, statické expozice, showroomy a jiné firemní akce. Lehká a skladná konstrukce Vám zajistí snadný převoz a rychlé rozložení. Zaklapávací profily umožňují rychlou výměnu banneru.
Dodáváno bez transportního tubusu, pouze v uzaviratelném pytli. Samotná konstrukce bez banneru. Využití pouze do interiérů.
Zajišťujeme i potisk potřebných banerů. Viz sekce Tisk Bannerů.
| Cena bez DPH: | 1 797,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 174,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 020,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 234,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 605,00 Kč |
| Cena s DPH | 732,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 693,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 048,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 228,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 905,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 878,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 902,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 023,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 237,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 332,00 Kč |
| Cena s DPH | 401,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 287,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 557,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 514,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 461,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 75,20 Kč |
| Cena s DPH | 90,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 432,00 Kč |
| Cena s DPH | 15 042,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 784,00 Kč |
| Cena s DPH | 948,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 521,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 840,41 Kč |