





| Kód produktu: | UTBC0S0000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 287,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 064,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 20 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,11 kg |
| Specifikace: | rozměr vhozu 122x4,5 mm |
| Barva: | Čirá |
| Výška: | 205 mm |
| Šířka: | 205 mm |
| Hloubka: | 205 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 064,00 Kč | 1 287,44 Kč | ||
| 10 + | 860,00 Kč | 1 040,60 Kč | ||
| 20 + | 815,00 Kč | 986,15 Kč | ||
| 50 + | 779,00 Kč | 942,59 Kč |
Losovací box, nebo box na vizitky, losovací kupóny, příspěvky, veřejné sbírky a podobně
Vhazovací otvor šíře 125 mm, tloušťky 4 mm
Krychlový uzamykatelný box v čirém, nebo bílém neprůhledném provedení.
Box slouží ke shromažďování jak peněžních sbírek, tak i jiných akčních lístečků.
| Cena bez DPH: | 3 044,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 683,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 132,00 Kč |
| Cena s DPH | 159,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 193,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 522,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 051,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,00 Kč |
| Cena s DPH | 250,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 552,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 087,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 414,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 710,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 376,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 294,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 302,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 625,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 674,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 655,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 779,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 782,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 860,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 460,60 Kč |