





| Kód produktu: | UTBC0S0000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 287,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 064,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 18 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,11 kg |
| Specifikace: | rozměr vhozu 122x4,5 mm |
| Barva: | Čirá |
| Výška: | 205 mm |
| Šířka: | 205 mm |
| Hloubka: | 205 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 064,00 Kč | 1 287,44 Kč | ||
| 10 + | 860,00 Kč | 1 040,60 Kč | ||
| 20 + | 815,00 Kč | 986,15 Kč | ||
| 50 + | 779,00 Kč | 942,59 Kč |
Losovací box, nebo box na vizitky, losovací kupóny, příspěvky, veřejné sbírky a podobně
Vhazovací otvor šíře 125 mm, tloušťky 4 mm
Krychlový uzamykatelný box v čirém, nebo bílém neprůhledném provedení.
Box slouží ke shromažďování jak peněžních sbírek, tak i jiných akčních lístečků.
| Cena bez DPH: | 696,00 Kč |
| Cena s DPH | 842,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 904,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 723,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 278,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 546,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 900,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 769,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 066,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 499,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 948,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 567,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 348,00 Kč |
| Cena s DPH | 421,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 193,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 722,00 Kč |
| Cena s DPH | 873,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 596,00 Kč |
| Cena s DPH | 721,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 930,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 755,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 552,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 087,92 Kč |