





| Kód produktu: | UDBS10Y0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 438,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 015,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 3,14 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Výška: | 970 mm |
| Šířka: | 305 mm |
| Hloubka: | 330 mm |
| Kapacita: | 1x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
Stojan na podlahu s akrylovým zásobníkem na letáky A4 na šířku
Letákový stojan vyrobený z elegantního hliníkového profilu a na vrcholu uchyceného plastového zásobníku na letáky a jiné tiskoviny.
Zásobník je na stojanu umístěn ve výšce pasu, tak aby byl pro klienty dobře dostupný.
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 1 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 500,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 432,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 362,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 158,00 Kč |
| Cena s DPH | 191,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 540,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 703,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 462,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 769,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 612,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 966,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 588,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 284,00 Kč |
| Cena s DPH | 343,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,00 Kč |
| Cena s DPH | 425,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 356,00 Kč |
| Cena s DPH | 430,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 785,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 369,85 Kč |