





| Kód produktu: | UDBS10Y0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 100,377 € |
| Cena bez DPH: | 82,956 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 3,14 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Výška: | 970 mm |
| Šířka: | 305 mm |
| Hloubka: | 330 mm |
| Kapacita: | 1x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
Stojan na podlahu s akrylovým zásobníkem na letáky A4 na šířku
Letákový stojan vyrobený z elegantního hliníkového profilu a na vrcholu uchyceného plastového zásobníku na letáky a jiné tiskoviny.
Zásobník je na stojanu umístěn ve výšce pasu, tak aby byl pro klienty dobře dostupný.
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 114,656 € |
| Cena s DPH | 138,734 € |
| Cena bez DPH: | 14,656 € |
| Cena s DPH | 17,734 € |
| Cena bez DPH: | 103,623 € |
| Cena s DPH | 125,384 € |
| Cena bez DPH: | 339,358 € |
| Cena s DPH | 410,623 € |
| Cena bez DPH: | 161,054 € |
| Cena s DPH | 194,875 € |
| Cena bez DPH: | 52,614 € |
| Cena s DPH | 63,663 € |
| Cena bez DPH: | 16,756 € |
| Cena s DPH | 20,275 € |
| Cena bez DPH: | 35,776 € |
| Cena s DPH | 43,289 € |
| Cena bez DPH: | 31,412 € |
| Cena s DPH | 38,009 € |
| Cena bez DPH: | 92,106 € |
| Cena s DPH | 111,448 € |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 148,597 € |
| Cena bez DPH: | 14,492 € |
| Cena s DPH | 17,535 € |
| Cena bez DPH: | 150,062 € |
| Cena s DPH | 181,575 € |