





| Kód produktu: | UDBS10Y0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 438,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 015,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 3,14 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Výška: | 970 mm |
| Šířka: | 305 mm |
| Hloubka: | 330 mm |
| Kapacita: | 1x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
Stojan na podlahu s akrylovým zásobníkem na letáky A4 na šířku
Letákový stojan vyrobený z elegantního hliníkového profilu a na vrcholu uchyceného plastového zásobníku na letáky a jiné tiskoviny.
Zásobník je na stojanu umístěn ve výšce pasu, tak aby byl pro klienty dobře dostupný.
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 2 232,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 700,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 788,00 Kč |
| Cena s DPH | 953,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 584,00 Kč |
| Cena s DPH | 706,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 366,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 652,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 448,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 752,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 421,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 139,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 224,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 691,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 243,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 974,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 121,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 826,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |