








| Kód produktu: | UHDL12G030SETPLAST |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 9 974,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 243,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 5-6 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 42 kg |
| Specifikace: | Otočná základna |
| Materiál: | Kov/Plast |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1711 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 8 243,00 Kč | 9 974,03 Kč | ||
| 5 + | 7 831,00 Kč | 9 475,51 Kč | ||
| 10 + | 7 419,00 Kč | 8 976,99 Kč | ||
| 25 + | 7 089,00 Kč | 8 577,69 Kč |
Šedý stojan na prospekty Heavy Duty s akrylovými kapsami na 8x A4
Elegantní oboustranný letákový stojan s kovovou konstrukcí s otočnou základnou osazen osmi kapsami na prospekty formátu A4
Stojany řady Heavy Duty jsou ideální pro použití na recepcích, cestovních kancelářích, prodejnách, hotelích, čerpacích stanicích a dalších prostor vhodných pro propagaci Vašich prospektů.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 3 645,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 410,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 755,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 803,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 346,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 838,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 284,00 Kč |
| Cena s DPH | 343,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 284,00 Kč |
| Cena s DPH | 343,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 060,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 282,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,00 Kč |
| Cena s DPH | 450,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 015,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 438,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 916,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 528,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 930,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 175,30 Kč |