

| Kód produktu: | 1801565060 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 239,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 198,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,550 kg |
| Materiál: | Polypropylen |
| Barva: | Černá |
| Nosnost: | 10 kg |
| Výška: | 208 mm |
| Šířka: | 446 mm |
| Hloubka: | 282 mm |
| Objem: | 19 l |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Cena bez DPH: | 608,00 Kč |
| Cena s DPH | 735,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 846,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 023,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 157,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 399,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 994,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 202,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 612,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 380,00 Kč |
| Cena s DPH | 16 189,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 275,00 Kč |
| Cena s DPH | 332,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 090,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 948,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 090,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 158,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 853,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 082,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 578,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 959,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 689,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 883,69 Kč |