




| Kód produktu: | BSBWBBLACK |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 023,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 846,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 193 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,45 kg |
| Barva konstrukce: | Černá |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 120 mm |
| Šířka: | 75 mm |
| Hloubka: | 80 mm |
| Délka: | 3 m |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 846,00 Kč | 1 023,66 Kč | ||
| 5 + | 803,00 Kč | 971,63 Kč | ||
| 10 + | 761,00 Kč | 920,81 Kč | ||
| 20 + | 727,00 Kč | 879,67 Kč |
Bariérový navíjecí 3m pás k uchycení na zeď - Černá konstrukce, Černý pás
Páskové bariéry pro zabezpečení proti nežádoucímu vstupu osob do vyhrazeného prostoru.
Černý mechanismus se samonavíjecí páskou k připevnění na zeď. Ideální k ukončení u stěny, nebo přepažení chodby.
Sloupek má k dispozici 2 klipy, což umožňuje propojení více bariér z různých směrů.
Upozornění: Výrobek má oba protiúchyty, tj. úchyt bajonetu s pásem na stěnu a protiúchyt na protější stěnu
| Cena bez DPH: | 1 576,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 906,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 885,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 280,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 255,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 358,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 252,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 514,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 660,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 058,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 072,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 927,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 915,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 107,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 581,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 913,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 222,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 478,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 292,00 Kč |
| Cena s DPH | 353,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 023,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 237,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 399,00 Kč |
| Cena s DPH | 482,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 263,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 998,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 932,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 387,72 Kč |