




| Kód produktu: | BSBWBBLACK |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 42,152 € |
| Cena bez DPH: | 34,836 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 193 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,45 kg |
| Barva konstrukce: | Černá |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 120 mm |
| Šířka: | 75 mm |
| Hloubka: | 80 mm |
| Délka: | 3 m |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 34,836 € | 42,152 € | ||
| 5 + | 33,066 € | 40,009 € | ||
| 10 + | 31,336 € | 37,917 € | ||
| 20 + | 29,936 € | 36,223 € |
Bariérový navíjecí 3m pás k uchycení na zeď - Černá konstrukce, Černý pás
Páskové bariéry pro zabezpečení proti nežádoucímu vstupu osob do vyhrazeného prostoru.
Černý mechanismus se samonavíjecí páskou k připevnění na zeď. Ideální k ukončení u stěny, nebo přepažení chodby.
Sloupek má k dispozici 2 klipy, což umožňuje propojení více bariér z různých směrů.
Upozornění: Výrobek má oba protiúchyty, tj. úchyt bajonetu s pásem na stěnu a protiúchyt na protější stěnu
| Cena bez DPH: | 64,896 € |
| Cena s DPH | 78,524 € |
| Cena bez DPH: | 77,620 € |
| Cena s DPH | 93,920 € |
| Cena bez DPH: | 325,963 € |
| Cena s DPH | 394,415 € |
| Cena bez DPH: | 27,507 € |
| Cena s DPH | 33,283 € |
| Cena bez DPH: | 35,454 € |
| Cena s DPH | 42,899 € |
| Cena bez DPH: | 77,620 € |
| Cena s DPH | 93,920 € |
| Cena bez DPH: | 64,237 € |
| Cena s DPH | 77,727 € |
| Cena bez DPH: | 66,708 € |
| Cena s DPH | 80,716 € |
| Cena bez DPH: | 115,792 € |
| Cena s DPH | 140,108 € |
| Cena bez DPH: | 164,587 € |
| Cena s DPH | 199,151 € |
| Cena bez DPH: | 82,067 € |
| Cena s DPH | 99,301 € |
| Cena bez DPH: | 4,077 € |
| Cena s DPH | 4,933 € |
| Cena bez DPH: | 115,792 € |
| Cena s DPH | 140,108 € |
| Cena bez DPH: | 12,024 € |
| Cena s DPH | 14,549 € |