

| Kód produktu: | 1801565060 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 9,867 € |
| Cena bez DPH: | 8,155 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,550 kg |
| Materiál: | Polypropylen |
| Barva: | Černá |
| Nosnost: | 10 kg |
| Výška: | 208 mm |
| Šířka: | 446 mm |
| Hloubka: | 282 mm |
| Objem: | 19 l |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Cena bez DPH: | 47,158 € |
| Cena s DPH | 57,061 € |
| Cena bez DPH: | 4,201 € |
| Cena s DPH | 5,083 € |
| Cena bez DPH: | 54,489 € |
| Cena s DPH | 65,932 € |
| Cena bez DPH: | 551,071 € |
| Cena s DPH | 666,796 € |
| Cena bez DPH: | 318,534 € |
| Cena s DPH | 385,426 € |
| Cena bez DPH: | 262,315 € |
| Cena s DPH | 317,401 € |
| Cena bez DPH: | 21,252 € |
| Cena s DPH | 25,715 € |
| Cena bez DPH: | 145,428 € |
| Cena s DPH | 175,968 € |
| Cena bez DPH: | 82,002 € |
| Cena s DPH | 99,222 € |
| Cena bez DPH: | 24,217 € |
| Cena s DPH | 29,303 € |
| Cena bez DPH: | 6,713 € |
| Cena s DPH | 8,123 € |
| Cena bez DPH: | 64,498 € |
| Cena s DPH | 78,042 € |