









| Kód produktu: | SCS8xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 6 618,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 470,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 27 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 7,72 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 880x615 mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 696 mm |
| Šířka: | 961 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 8x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 5 470,00 Kč | 6 618,70 Kč | ||
| 5 + | 5 196,00 Kč | 6 287,16 Kč | ||
| 10 + | 4 923,00 Kč | 5 956,83 Kč | ||
| 20 + | 4 704,00 Kč | 5 691,84 Kč |
Interiérová / Venkovní vitrína pro prospekty 8xA4
Vitrína s masivním hliníkovým rámem v černém barevném provedení. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
Vitrína vhodná pro vnitřní použití nebo venku pod střechou (krytý prostor)
| Cena bez DPH: | 22 804,00 Kč |
| Cena s DPH | 27 592,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 979,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 864,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 679,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 990,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 827,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 913,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 154,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 983,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 338,00 Kč |
| Cena s DPH | 408,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 501,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 446,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 197,00 Kč |
| Cena s DPH | 238,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 671,00 Kč |
| Cena s DPH | 811,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 200,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 662,00 Kč |