









| Kód produktu: | SCS8xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 272,543 € |
| Cena bez DPH: | 225,242 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 7,72 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 880x615 mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 696 mm |
| Šířka: | 961 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 8x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 225,242 € | 272,543 € | ||
| 5 + | 213,959 € | 258,891 € | ||
| 10 + | 202,718 € | 245,288 € | ||
| 20 + | 193,700 € | 234,377 € |
Interiérová / Venkovní vitrína pro prospekty 8xA4
Vitrína s masivním hliníkovým rámem v černém barevném provedení. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
Vitrína vhodná pro vnitřní použití nebo venku pod střechou (krytý prostor)
| Cena bez DPH: | 158,081 € |
| Cena s DPH | 191,278 € |
| Cena bez DPH: | 25,036 € |
| Cena s DPH | 30,294 € |
| Cena bez DPH: | 57,155 € |
| Cena s DPH | 69,157 € |
| Cena bez DPH: | 59,502 € |
| Cena s DPH | 71,997 € |
| Cena bez DPH: | 202,718 € |
| Cena s DPH | 245,288 € |
| Cena bez DPH: | 27,630 € |
| Cena s DPH | 33,433 € |
| Cena bez DPH: | 25,365 € |
| Cena s DPH | 30,692 € |
| Cena bez DPH: | 157,093 € |
| Cena s DPH | 190,082 € |
| Cena bez DPH: | 285,444 € |
| Cena s DPH | 345,387 € |
| Cena bez DPH: | 310,191 € |
| Cena s DPH | 375,332 € |
| Cena bez DPH: | 54,684 € |
| Cena s DPH | 66,168 € |
| Cena bez DPH: | 24,295 € |
| Cena s DPH | 29,397 € |