

| Kód produktu: | 241301 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 1 062,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 878,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,352 kg |
| Rozměr prospektu: | 72x104 mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 67 mm |
| Šířka: | 131 mm |
| Hloubka: | 245 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 500 |
| Formát: | Vizitka |
| Cena bez DPH: | 277,00 Kč |
| Cena s DPH | 335,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 566,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 944,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 616,00 Kč |
| Cena s DPH | 745,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 991,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 409,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 661,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 639,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 531,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 272,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 050,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 900,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 157,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 399,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 784,00 Kč |
| Cena s DPH | 948,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 765,00 Kč |
| Cena s DPH | 14 235,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 659,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 057,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 913,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 104,73 Kč |