

| Kód produktu: | 241301 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 43,594 € |
| Cena bez DPH: | 36,028 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,352 kg |
| Rozměr prospektu: | 72x104 mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 67 mm |
| Šířka: | 131 mm |
| Hloubka: | 245 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 500 |
| Formát: | Vizitka |
| Cena bez DPH: | 11,366 € |
| Cena s DPH | 13,753 € |
| Cena bez DPH: | 26,508 € |
| Cena s DPH | 32,075 € |
| Cena bez DPH: | 34,715 € |
| Cena s DPH | 42,005 € |
| Cena bez DPH: | 35,330 € |
| Cena s DPH | 42,750 € |
| Cena bez DPH: | 1 145,958 € |
| Cena s DPH | 1 386,609 € |
| Cena bez DPH: | 224,456 € |
| Cena s DPH | 271,592 € |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 81,699 € |
| Cena s DPH | 98,856 € |
| Cena bez DPH: | 189,003 € |
| Cena s DPH | 228,693 € |
| Cena bez DPH: | 23,307 € |
| Cena s DPH | 28,202 € |
| Cena bez DPH: | 71,235 € |
| Cena s DPH | 86,195 € |
| Cena bez DPH: | 258,104 € |
| Cena s DPH | 312,306 € |
| Cena bez DPH: | 312,474 € |
| Cena s DPH | 378,094 € |