

| Kód produktu: | 241301 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 1 062,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 878,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,352 kg |
| Rozměr prospektu: | 72x104 mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 67 mm |
| Šířka: | 131 mm |
| Hloubka: | 245 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 500 |
| Formát: | Vizitka |
| Cena bez DPH: | 277,00 Kč |
| Cena s DPH | 335,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 776,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 568,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 027,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 242,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 671,00 Kč |
| Cena s DPH | 811,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,00 Kč |
| Cena s DPH | 465,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 296,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 038,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 588,00 Kč |
| Cena s DPH | 711,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 537,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 859,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 972,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 016,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 986,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 033,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 612,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 327,00 Kč |
| Cena s DPH | 395,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 157,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 399,97 Kč |