

| Kód produktu: | 1801565060 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 239,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 198,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,550 kg |
| Materiál: | Polypropylen |
| Barva: | Černá |
| Nosnost: | 10 kg |
| Výška: | 208 mm |
| Šířka: | 446 mm |
| Hloubka: | 282 mm |
| Objem: | 19 l |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Cena bez DPH: | 2 390,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 891,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 475,00 Kč |
| Cena s DPH | 574,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 041,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 227,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 904,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 742,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 527,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 721,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 157,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 399,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 882,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 117,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 298,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 990,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 776,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 568,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 858,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 458,18 Kč |