
















| Kód produktu: | UGPDB02100 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 8 409,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 950,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 14 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 18,5 kg |
| Materiál: | Kov/Sklo |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1115 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 6 950,00 Kč | 8 409,50 Kč | ||
| 3 + | 6 603,00 Kč | 7 989,63 Kč | ||
| 5 + | 6 255,00 Kč | 7 568,55 Kč | ||
| 10 + | 5 977,00 Kč | 7 232,17 Kč |
Řečnický pult se skleněným stolkem a čelním panelem 600x400x1115 mm - Černá základna
Lze použít na obchodních konferencích, univerzitách, hotelech, nebo dokonce na obchodních výstavách.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 182,00 Kč |
| Cena s DPH | 220,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 273,00 Kč |
| Cena s DPH | 330,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 878,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 062,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 911,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 102,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 994,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 202,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 096,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 166,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 110,00 Kč |
| Cena s DPH | 133,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 129,00 Kč |
| Cena s DPH | 156,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 380,00 Kč |
| Cena s DPH | 16 189,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 305,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 579,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 039,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 467,19 Kč |