









| Kód produktu: | SCS2xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 565,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 947,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 16 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 2,96 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 440x308 mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 388 mm |
| Šířka: | 521 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 2x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 947,00 Kč | 3 565,87 Kč | ||
| 5 + | 2 799,00 Kč | 3 386,79 Kč | ||
| 10 + | 2 652,00 Kč | 3 208,92 Kč | ||
| 20 + | 2 534,00 Kč | 3 066,14 Kč |
Interiérová / Venkovní vitrína pro prospekty 2xA4
Vitrína s masivním hliníkovým rámem v černém barevném provedení. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
Vitrína vhodná pro vnitřní použití nebo venku pod střechou (krytý prostor)
| Cena bez DPH: | 3 599,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 354,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 039,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 677,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 608,00 Kč |
| Cena s DPH | 735,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 198,00 Kč |
| Cena s DPH | 239,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 741,00 Kč |
| Cena s DPH | 896,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 058,00 Kč |
| Cena s DPH | 12 170,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 952,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 765,00 Kč |
| Cena s DPH | 14 235,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 533,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 114,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 954,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |