






| Kód produktu: | 498501 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 735,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 608,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,180 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Specifikace: | ochrana před prachem a vlhkostí |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 323 mm |
| Šířka: | 236 mm |
| 1 Balení: | 2 ks |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na kovový podklad |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Cena bez DPH: | 27 927,00 Kč |
| Cena s DPH | 33 791,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 878,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 112,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 931,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 336,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 650,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 046,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 105,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 547,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 925,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 539,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 736,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 100,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 882,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 117,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 668,00 Kč |
| Cena s DPH | 808,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 679,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 328,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 606,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 653,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 840,13 Kč |