






| Kód produktu: | UIBSHN00A1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 197,829 € |
| Cena bez DPH: | 163,495 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Doprodáno |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 8,6 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1808 mm |
| Šířka: | 617 mm |
| Hloubka: | 358 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 163,495 € | 197,829 € | ||
| 5 + | 155,332 € | 187,952 € | ||
| 10 + | 147,129 € | 178,026 € | ||
| 25 + | 140,607 € | 170,135 € |
Oboustranný stojan na noze Info Pole s rámem A1 - Stříbrný
Sign Holder Stand je dokonalé reklamní řešení v obchodě nebo na recepci díky rámečku určenému pro vklad tisk z obou stran. Oboustranný displej pomáhá maximalizovat vaši podlahovou plochu a zároveň umožňuje, aby vaše reklamní sdělení viděli lidé v okolí.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 221,739 € |
| Cena s DPH | 268,304 € |
| Cena bez DPH: | 194,340 € |
| Cena s DPH | 235,151 € |
| Cena bez DPH: | 314,274 € |
| Cena s DPH | 380,272 € |
| Cena bez DPH: | 78,220 € |
| Cena s DPH | 94,646 € |
| Cena bez DPH: | 62,387 € |
| Cena s DPH | 75,489 € |
| Cena bez DPH: | 148,646 € |
| Cena s DPH | 179,862 € |
| Cena bez DPH: | 74,897 € |
| Cena s DPH | 90,626 € |
| Cena bez DPH: | 109,270 € |
| Cena s DPH | 132,217 € |
| Cena bez DPH: | 210,911 € |
| Cena s DPH | 255,202 € |
| Cena bez DPH: | 130,722 € |
| Cena s DPH | 158,174 € |
| Cena bez DPH: | 106,850 € |
| Cena s DPH | 129,288 € |
| Cena bez DPH: | 131,378 € |
| Cena s DPH | 158,968 € |