




| Kód produktu: | 335001 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 1 478,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 222,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,6 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 620 mm |
| Průměr: | 260 mm |
| Objem: | 28,5 l |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Umístění: | na zem |
| Cena bez DPH: | 132,00 Kč |
| Cena s DPH | 159,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 900,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 769,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 154,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 816,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 950,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 409,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 398,00 Kč |
| Cena s DPH | 481,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 162,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 696,00 Kč |
| Cena s DPH | 842,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,00 Kč |
| Cena s DPH | 465,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 911,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 102,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 374,00 Kč |
| Cena s DPH | 452,54 Kč |
| Cena bez DPH: | 896,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 084,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 432,00 Kč |
| Cena s DPH | 15 042,72 Kč |