




| Kód produktu: | 335001 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 60,899 € |
| Cena bez DPH: | 50,329 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,6 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 620 mm |
| Průměr: | 260 mm |
| Objem: | 28,5 l |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Umístění: | na zem |
| Cena bez DPH: | 14,333 € |
| Cena s DPH | 17,343 € |
| Cena bez DPH: | 33,361 € |
| Cena s DPH | 40,367 € |
| Cena bez DPH: | 385,132 € |
| Cena s DPH | 466,009 € |
| Cena bez DPH: | 200,906 € |
| Cena s DPH | 243,096 € |
| Cena bez DPH: | 263,674 € |
| Cena s DPH | 319,045 € |
| Cena bez DPH: | 32,290 € |
| Cena s DPH | 39,071 € |
| Cena bez DPH: | 270,346 € |
| Cena s DPH | 327,119 € |
| Cena bez DPH: | 56,013 € |
| Cena s DPH | 67,776 € |
| Cena bez DPH: | 19,563 € |
| Cena s DPH | 23,672 € |
| Cena bez DPH: | 259,061 € |
| Cena s DPH | 313,464 € |
| Cena bez DPH: | 236,903 € |
| Cena s DPH | 286,652 € |
| Cena bez DPH: | 499,012 € |
| Cena s DPH | 603,804 € |