




| Kód produktu: | 335001 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 1 478,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 222,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,6 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 620 mm |
| Průměr: | 260 mm |
| Objem: | 28,5 l |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Umístění: | na zem |
| Cena bez DPH: | 3 622,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 382,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 334,00 Kč |
| Cena s DPH | 404,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 15 681,00 Kč |
| Cena s DPH | 18 974,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 882,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 327,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 084,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 571,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 959,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,00 Kč |
| Cena s DPH | 141,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 592,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 136,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 799,00 Kč |
| Cena s DPH | 966,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 280,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 968,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 290,00 Kč |
| Cena s DPH | 350,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 162,40 Kč |